Ortopeda Kraków

Odniosłeś kontuzję w trakcie aktywności fizycznej? A może borykasz się ze stanem zapalnym w obrębie któregoś ze stawów? Jeżeli masz dość bólu i chcesz jak najszybciej odzyskać sprawność to koniecznie umów się na wizytę do specjalisty. W Body Move zajmie się Tobą bardzo dobry ortopeda Kraków, Krowoderska 46 – to właśnie tutaj mieści się gabinet rehabilitacji, w którym przyjmują czołowi specjaliści z Krakowa.

Ortopeda to ktoś, z kim powinieneś koniecznie porozmawiać w przypadku wszelkiego rodzaju bólów w stopach, stawach skokowych, kolanach, biodrach i w kręgosłupie. Ortopeda zajmuje się też leczeniem urazów nadgarstków, łokci, barków, a także tkanek miękkich poza konkretnymi stawami. Bez względu na to, czy podejrzewasz u siebie ostrogę piętową, łokieć tenisisty czy też inne schorzenie, warto, żeby zbadał Cię specjalista. Diagnostyka i leczenie z pomocą dr. Google nie zawsze są trafne, a niekiedy mogą okazać się wręcz niebezpieczne dla zdrowia. Zdrowie ma się tylko jedno, dlatego nie warto na sobie eksperymentować zawierzając wszystkiemu, co ktoś napisał w Internecie.

Ortopeda Kraków

Co leczy się u ortopedy?

Ortopeda Kraków

Ortopeda zajmuje się przede wszystkim diagnozowaniem urazów, wad i schorzeń w obrębie aparatu mięśniowo-szkieletowego, od stóp, aż do szyi. Po postawieniu diagnozy zleca odpowiednie dla danego przypadku leczenie. Leczenie może być albo zachowawcze i obejmować rehabilitację oraz zabiegi fizykoterapeutyczne, jak np. fala uderzeniowa albo też konieczne może być wykonanie zabiegu lub operacji. Doskwiera Ci ból pięty lub ból kolana? Umów się do ortopedy? Boli Cię łokieć albo bark? To również zadanie dla specjalisty tej dziedziny. Co warte zaznaczenia, u nas ortopeda zajmuje się pacjentem od momentu diagnozy, poprzez zlecenie odpowiedniej rehabilitacji, na ewentualnym zabiegu chirurgicznym kończąc. Umów się na wizytę, jeżeli interesuje Cię naprawdę dobry ortopeda Kraków, Krowoderska 46 (wejście od ul. Szlak)

Nasi specjaliści dysponują specjalistyczną wiedzą i wieloletnią praktyką w leczeniu stanów zapalnych, kontuzji sportowych, złamań i skręceń, a także uszkodzonych więzadeł oraz ścięgien. 

+48 12 300 48 84

Ortopeda – zalecenia do wizyty

Najczęstsze urazy z jakimi zgłaszają się pacjenci do ortopedy to w zależności od umiejscowienia.

Staw kolanowy

Choroba Osgood-Schlattera, zespół tarcia pasma biodrowo-piszczelowego ITBS, ”kolano biegacza”, zapalenie stawu rzepkowo-udowego, „kolano skoczka”, urazy chrząstki stawowej, zapalenie gęsiej stopki, boczne przyparcie rzepki, zwichnięcie rzepki, uszkodzenia łąkotek, zerwanie więzadła krzyżowego – ACL

Stawy biodrowy

Dysplazja stawu biodrowego, zespół trzaskającego biodra, konflikt udowo-panewkowy

Stopy i stawy skokowe

Haluksy, ostroga piętowa, zapalenie rozcięgna podeszwowego, haluksy, boczna niestabilność stawu skokowego, nerwiak Mortona, „Pięta Haglunda”, zapalenie ścięgna Achillesa, płaskostopie (poprzeczne/podłużne), skręcenia stawu skokowego, czy też choroba zwyrodnieniowa

Ortopeda Kraków

Ortopeda, jak już zostało wspomniane zajmuje się także leczeniem kończyn górnych i kręgosłupa. Specjalista zdiagnozuje takie schorzenia jak:

Staw barkowy

Uszkodzenie stożka rotatorów, „zapalenie kaletki podnaramiennej”, ”zamrożony bark”, „zapalenie kaletki podbarkowej”

Kręgosłup

Rwa (barkowa, udowa, kulszowa), dyskopatia, wady kręgosłupa

Staw łokciowy

„Łokieć tenisisty”, „łokieć golfisty”

Dłoń

Cieśń nadgarstka, „palec trzaskający”

Skontaktuj się już teraz! Zarejestruj się u najlepszego ortopedy w Krakowie – ul. Krowoderska 46 (wejście od ul. Szlak)

Doświadczony ortopeda Kraków centrum

Działamy na rynku od ponad 11 lat. W tym czasie doprowadziliśmy do pełnej sprawności, tysiące pacjentów, stosując leczenie zachowawcze lub gdy wymagała tego sytuacja leczenie operacyjne i rehabilitację. Precyzyjna diagnoza jest pierwszym krokiem by dojść do pełnej sprawności. By podjąć skuteczne leczenie trzeba najpierw określić co pacjentowi dolega, a następnie tak dobrać leczenie zachowawcze, by udało się uniknąć operacji. Jeżeli więc interesuje Cię dobry ortopeda w Krakowie z doświadczeniem, to umów się na konsultację w Body Move.

Oferujemy naszym pacjentom jedynie skuteczne metody leczenia, które dają rezultaty. Pacjentem zajmujemy się kompleksowo w Body Move Kraków. Ortopeda stawia diagnozę i zleca rehabilitację (terapię manualną lub zabiegi fizykoterapeutyczne, czasem jedno i drugie). Zajmujemy się nie tylko rehabilitacją pourazową, ale też rehabilitacją pooperacyjną, więc jeżeli jesteś po operacji np. kolana lub biodra to zdecydowanie powinieneś jak najszybciej zacząć się rehabilitować pod okiem wykwalifikowanego fizjoterapeuty. Takich oczywiście również znajdziesz w Body Move.

wkladki-dla-dzieci

Dobry ortopeda Kraków

Szukasz naprawdę dobrego ortopedy, który poświęci Ci tyle uwagi, ile trzeba i pomoże wrócić do pełnej sprawności? Umów się na wizytę w Body Move Kraków Ortopeda przyjmuje przy ul. Krowoderskiej 46 (wejście od ulicy Szlak). Jesteśmy przekonani, że trafisz do nas bez problemu. Jesteśmy w ścisłym centrum miasta, więc bez problemu dotrzesz do nas autobusem wysiadając na Alejach Słowackiego albo na przystanku autobusowym na wysokości Radia Kraków, albo na Nowym Kleparzu – dojście od przystanku zajmuje około 5 minut.

Jadąc do nas tramwajem można wysiąść na przystanku Pędzichów (ul. Długa) lub na Nowym Kleparzu. Następnie trzeba dojść ulicą Długą do ulicy Szlak – my jesteśmy praktycznie na skrzyżowaniu Szlaku i Krowoderskiej. Zmotoryzowani z kolei powinni wjechać w ulicę Szlak od strony Łobzowskiej i tam szukać miejsca do zaparkowania samochodu. Podsumowując, dobry ortopeda Kraków, Krowoderska 46, wejście od ul. Szlak.

Zapraszamy serdecznie!

Oddział Kraków

Krowoderska 46 (wejście od ul. Szlak), 31-158 Kraków
Pn-Pt 10.00 – 20.00
krakow@bodymove.pl

Pin It on Pinterest

Share This