Przejdź do głównej treści
Strona główna / Oferta / Ortopedia

Ortopeda Kraków

Zmagasz się ze stanami zapalnymi stawów lub dolegliwościami w obrębie układu ruchu? A może doznałeś urazu i szukasz w Krakowie specjalisty, który pomoże Ci wrócić do pełnej sprawności? Niezależnie od tego, jaki problem Ciebie dotyczy, weź pod uwagę usługi ortopedy prywatnie przyjmującego w Body Move! Działamy jako wielospecjalistyczne centrum medyczne, które wykorzystuje skuteczne metody leczenia schorzeń ortopedycznych i nowoczesny sprzęt diagnostyczny. Jeśli interesuje Cię wizyta u profesjonalnego ortopedy w Krakowie, to zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertę i zapisania się na wizytę.

Ortopeda Kraków
Logotyp Google
4.9
na podstawie 133 opinii.
Zobacz opinie

W Body Move czekają na Ciebie wyłącznie wykwalifikowani ortopedzi. To uznani specjaliści w zakresie ortopedii i traumatologii. Mogą poszczycić się nie tylko odpowiednią wiedzą, ale też umiejętnościami i indywidualnym podejściem do każdego przypadku. Co więcej, każdy nasz ortopeda od kolan kraków na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach, konferencjach lub sympozjach. Śledzą też nowinki ze świata ortopedii. Sprawdzają innowacyjne metody leczenia i sprzęty, które są w stanie usprawnić diagnostykę i leczenie schorzeń układu kostno-stawowego. Dzięki temu możesz liczyć na najwyższą jakość usług i wsparcie przy różnych problemach. Nasz ortopeda z Krakowa ma ogromne doświadczenie w leczeniu stanów zapalnych stawów, uszkodzonych więzadeł, skręceń, skomplikowanych złamań i wielu innych dolegliwości aparatu kostno-stawowego. Ze swojej strony możemy obiecać, że dobry ortopeda kraków zrobi co w jego mocy, by przywrócić Cię do pełnej sprawności nawet po poważnych urazach. Musisz tylko mu zaufać i umówić się na wizytę.

Ortopeda Kraków

Ortopeda Kraków – w czym się specjalizuje?

Jako profesjonalne centrum medyczne staramy się zapewnić pacjentom kompleksowe wsparcie. Dlatego nasi ortopedzi w Krakowie zajmują się diagnostyką, profilaktyką i leczeniem schorzeń oraz urazów związanych z narządem ruchu. Leczymy jednakowo nabyte, jak i wrodzone schorzenia układu kostno-stawowego. Możesz się do nich zgłosić, gdy chcesz profilaktycznie skontrolować stan swojego zdrowia lub zasięgnąć drugiej opinii. Nasi ortopedzi przydadzą Ci się również wtedy, gdy zaczniesz zmagać się z dolegliwościami bólowymi kręgosłupa, bioder, kolan lub barków. Nie lekceważ żadnych objawów, ponieważ wcześnie wykryty problem da się szybko rozwiązać. Z nami jest to naprawdę możliwe!

W jakże szerokim zakresie usług naszego centrum medycznego znajduje się także chirurgia ortopedyczna. Ma ona bezpośredni związek z operacyjnym leczeniem narządów ruchu w obszarze aparatu kostno-stawowego. Zatem dobry ortopeda kraków może przeprowadzić operację, gdy uszkodzisz chrząstki, łąkotkę lub doznasz innych urazów. W przypadku zmian zwyrodnieniowych wykona zabiegi wstawienia endoprotezy stawów biodrowych i kolanowych. Ponadto może zapewnić swoje wsparcie, gdy zajdzie potrzeba operacyjnego leczenia kolan, biodra, barku, czy nawet stopy. Co ważne, ortopeda od stawu skokowego zawsze korzysta z innowacyjnych technik i sprzętów. Dlatego wszystkie zabiegi kończy sukcesem i daje Ci większe szanse na pozbycie się dolegliwości bólowych i na powrót do sprawności.

Domeną naszych ortopedów z Krakowa jest też artroskopia. To małoinwazyjny zabieg, który jest skuteczny przy leczeniu stawów skokowych, nadgarstków, barków, kolan i łokci. Artroskopia nie stanowi tak dużego obciążenia dla stawów, jak tradycyjne operacje. W dodatku niesie mniejsze ryzyko infekcji, nie powoduje dużych blizn i przyspiesza powrót do zdrowia. Nawet sam pobyt w klinice nie trwa długo, ponieważ zwykle pacjenci po artroskopii wracają do domu tego samego dnia lub w dniu następnym.

Skontaktuj się z nami
Daj sobie pomóc już dzisiaj! Umów się na wizytę w BodyMove!
4.9
Średnia ocen w naszym Centrum Medycznym

Ortopeda Kraków – kto może skorzystać z usług?

Do Body Move mogą zgłaszać się zawodowi sportowcy i amatorzy, którzy doznali urazu podczas zawodów lub treningu. Dobry ortopeda od bioder kraków zapewni pomoc też osobom, które naraziły się na dolegliwości bólowe przez tryb pracy, nieuwagę lub lekkomyślność innych osób. W Body Move leczymy skutecznie wszystkich. Nie bierzemy pod uwagę wieku, płci, czy poglądów politycznych. Dzięki temu, że nasi specjaliści dysponują bogatym doświadczeniem, możesz otrzymać pomoc przy dolegliwościach bólowych i schorzeniach kręgosłupa, bioder, kolan, dłoni, stóp, barków, czy łokci.

Zapraszamy Cię na konsultacje do naszych ortopedów w Krakowie. Przyjmują w zadbanych i nowocześnie wyposażonych gabinetach. Jeśli zajdzie taka potrzeba, to na miejscu zlecą wykonanie nieinwazyjnego badania USG ortopedycznego. Jest ono całkowicie bezbolesne i nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Za to pozwala, by ortopeda kręgosłup szybko sprawdził lub inne części ciała, które powodują dolegliwości bólowe. W ten sposób wykryje wszelkie problemy, w tym również nawet bardzo drobne nieprawidłowości, a następnie wdroży skuteczne leczenie. Wszystko po to, byś mógł jak najszybciej wrócić do pełnego zdrowia.

Warto przy tym zauważyć, że skoro w Body Move ortopeda od kolan kraków zapewnia kompleksowe wsparcie, to zajmie się Tobą na każdym etapie – od momentu postawienia diagnozy, po proces rehabilitacji i przeprowadzenie ewentualnych zabiegów. W naszym centrum medycznym prowadzimy rehabilitację oraz fizykoterapię narządu ruchu. Stosujemy tylko sprawdzone i skuteczne metody leczenia. Zatem faktycznie trudno o drugi tak odpowiednio przygotowany punkt w Krakowie. Chciałbyś skorzystać z pomocy dobrego ortopedy w Krakowie? Przyjdź do nas! Zapewniamy przystępne ceny i szybkie terminy!

Umów się na wizytę
Możesz być spokojny, że w Body Move zadbamy o Twoje zdrowie.
Zdjęcie lekarza
Umów się na wizytę w Body Move

Doświadczony ortopeda Kraków centrum

Działamy na wymagającym krakowskim rynku od lat. W tym czasie doprowadziliśmy do pełnej sprawności, tysiące pacjentów, stosując leczenie zachowawcze lub gdy wymagała tego sytuacja leczenie operacyjne i rehabilitację. Precyzyjna diagnoza jest pierwszym krokiem by dojść do pełnej sprawności. By podjąć skuteczne leczenie trzeba najpierw określić co pacjentowi dolega, a następnie tak dobrać leczenie zachowawcze, by udało się uniknąć operacji. Jeżeli więc interesuje Cię dobry ortopeda w Krakowie z doświadczeniem, to umów się na konsultację w Body Move.

Oferujemy naszym pacjentom jedynie skuteczne metody leczenia, które dają rezultaty. Pacjentem zajmujemy się kompleksowo w Body Move Kraków. Ortopeda stawia diagnozę i zleca rehabilitację (terapię manualną lub zabiegi fizykoterapeutyczne, czasem jedno i drugie). Zajmujemy się nie tylko rehabilitacją pourazową, ale też rehabilitacją pooperacyjną, więc jeżeli jesteś po operacji np. kolana lub biodra to zdecydowanie powinieneś jak najszybciej zacząć się rehabilitować pod okiem wykwalifikowanego fizjoterapeuty. Takich oczywiście również znajdziesz w Body Move.

Ortopeda Kraków

Dobry ortopeda Kraków

Szukasz naprawdę dobrego ortopedy, który poświęci Ci tyle uwagi, ile trzeba i pomoże wrócić do pełnej sprawności? Umów się na wizytę w Body Move Kraków Ortopeda przyjmuje przy ul. Kapelanka 13a. Jesteśmy przekonani, że trafisz do nas bez problemu. Jesteśmy w centrum miasta, więc bez problemu dotrzesz do nas autobusem lub tramwajem wysiadając na przystanku „Słomiana” – do naszego centrum medycznego masz stamtąd zaledwie kilkadziesiąt metrów.  Zmotoryzowanych zapraszamy do korzystania z naszego parkingu, który przylega do budynku, w którym mieści się centrum (wjazd od ul. Słomiana). W przypadku braku miejsc z boku budynku można też stanąć przed budynkiem. Podsumowując, zapisz lub zapamiętaj: dobry ortopeda Kraków, Kapelanka 13a.

Zapraszamy serdecznie!

Skontaktuj się z nami
Daj sobie pomóc już dzisiaj! Umów się na wizytę w BodyMove!
4.9
Średnia ocen w naszym Centrum Medycznym
Mapa dojazdu
Jak dojechać do BodyMove
Adres naszego Centrum
ul. Kapelanka 13A (II piętro)
30-347 Kraków
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 20:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Logotyp Google
4.9
na podstawie 133 opinii.
Zobacz opinie