Wkładki ortopedyczne Kraków

Interesują Cię wkładki ortopedyczne konkretnie pod Twoje stopy? Chcesz raz na zawsze pozbyć się bólu stóp, kostek i kolan? Toczysz nierówną walkę z haluksami, płaskostopiem podłużnym lub poprzecznym? A może doskwiera Ci ostroga piętowa lub zapalenie rozcięgna podeszwowego? Rozwiązaniem są indywidualne wkładki ortopedyczne Kraków, Kapelanka 13A,II piętro – to w tym miejscu modelujemy dla krakowian, ale nie tylko, wkładki  termoplastyczne. Są to wkładki formowane na ciepło i dopasowane do stóp pacjenta na podstawie badania komputerowego stóp, statycznego i dynamicznego. Również tutaj, w naszej pracowni przeprowadzamy pełną diagnostykę stóp w tym badanie 3D, dzięki któremu możemy wykonać dla Ciebie w pełni indywidualne wkładki ortopedyczne 3D

Od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-15:00 mamy promocję na wkładki ortopedyczne 3D i wkładki termoplastyczne Body Move. W tych godzinach nasze wkładki są do kupienia 50 zł taniej za jedną parę. Promocja na hasło: „lubię Body Move”. Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu wizyty.

W Body Move o stopach wiemy wszystko, ponieważ od ponad 15 lat działamy w tej branży. Każdego miesiąca wykonujemy około 300 par idealnie dopasowanych wkładek ortopedycznych. Po polskich ulicach chodzą w nich już tysiące osób. Trenują w nich i grają zawodowi sportowcy m.in. biegacze, piłkarze i koszykarze. Wiemy jak wykonać wkładki ortopedyczne, by chodzenie i bieganie stało się dla Ciebie przyjemnością.

Zapomnij o bólu, zainwestuj w komfort. I wiesz co jest w tym najlepsze? Że możemy Ci zrobić wkładki termoplastyczne na poczekaniu, w ciągu zaledwie 30 minut. Wolisz wkładki ortopedyczne w technologii 3D? Nie ma problemu, umów się na badanie, a wkładki 3D wyślemy Ci do wskazanego przez Ciebie paczkomatu lub odbierzesz je w naszej placówce, w ciągu 14-18 dni roboczych od wizyty diagnostycznej. To jak? Gotowy na duży krok w kierunku zdrowia?

bole-stop
wkladki-ortopedyczne-krakow

Przekonaj się o działaniu naszych indywidualnych wkładek ortopedycznych!

Indywidualnie modelowane
wkładki ortopedyczne
wskazania

Nasze wkładki ortopedyczne zapewniając stopom właściwą biomechanikę i poprawiając komfort poruszania się polecane są osobom cierpiącym przede wszystkim na takie schorzenia jak:
N
ostroga piętowa dolna
N
ostroga piętowa górna
N
pięta Haglunda
N
zapalenie ścięgna Achillesa
N
płaskostopie podłużne
N
płaskostopie poprzeczne
N
haluksy
N
Nerwiak Mortona
N
sztywniejący paluch
N
ból biodra
N
zespół wrażliwej stopy
N
złamanie zmęczeniowe
N
zespół mięśnia piszczelowego przedniego
N
„kolano skoczka”

Nasze wkładki ortopedyczne pozwalają również efektywnie wyrównać różnice w długości kończyn! Jest to niezwykle istotna zaleta dla pracy kolan, bioder i kręgosłupa. Mieszkasz w Krakowie i właśnie z tym masz problem? Wpadnij do Body Move po indywidualne wkładki.

WAŻNE: JEŻELI WYSTĘPUJE U CIEBIE PROBLEM Z KRÓTSZĄ KOŃCZYNĄ TO PRZED WIZYTĄ U NAS KONIECZNIE WYKONAJ BADANIE RTG POSTURALNE. BEZ NIEGO NIE MA MOŻLIWOŚCI ZROBIENIA PRAWIDŁOWO WYRÓWNUJĄCYCH WKŁADEK ORTOPEDYCZNYCH

PAMIĘTAJ: PRZYJDŹ DO NAS W PEŁNYM OBUWIU ALBO ZABIERZ JE ZE SOBĄ. NIE WYKONUJEMY WKŁADEK DO SANDAŁÓW, JAPONEK, ANI KLAPEK.

wkładki 3d kraków
wkladki-fabryczne-do-butow

Zwykłe wkładki do butów szkodzą!

Czy wiedziałeś, że zdecydowana większość nabytych deformacji stóp wynika z chodzenia w nieprawidłowo dobranym obuwiu? Fabryczne wkładki, które znajdziesz w butach są niebezpieczne dla Twoich stóp, czy kolan, jak również dla samego kręgosłupa! Nawet wkładki w butach sportowych pozostawiają wiele do życzenia. Są albo zupełnie płaskie albo źle wyprofilowane, a przecież każdy człowiek jest inny i ma inne stopy. Co więcej, prawa stopa różni się od lewej. Dlatego tak skuteczne są indywidualne wkładki ortopedyczne Kraków, Kapelanka 13A, II piętro – to tu mieści się nasza pracownia. Zobacz, ile korzyści niesie za sobą posiadanie idealnie dopasowanych wkładek ortopedycznych – jest ich co najmniej 9

9 powodów, dla których warto mieć indywidualne
wkładki ortopedyczne

Skutecznie hamują proces deformacji stóp przy takich schorzeniach jak haluksy, płaskostopie poprzeczne, płaskostopie podłużne
Wyraźnie zmniejszają dolegliwości bólowe związane z deformacjami i schorzeniami stóp
Poprawiają komfort chodzenia, biegania, skakania

Są wygodne do tego stopnia, że podczas chodzenia w ogóle nie czuć, że są w butach

Są hypoalergiczne i higieniczne – wystarczy je raz na kilka tygodni przetrzeć mokrą szmatką i pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej
Świetnie stabilizują stopy, gwarantując optymalne rozłożenie nacisków na podłoże
Doskonale izolują od zimna podczas mrozów, a w lecie zapobiegają odparzeniu stóp i odciskom
Minimalizują ryzyko urazów stóp, stawów skokowych i kolan
Chronią stopy, kostki i kolana przed codziennymi przeciążeniami

Zarejestruj się telefonicznie lub online
Wpadnij do nas po wkładki ortopedyczne
Kraków Kapelanka 13A II piętro

Wkładki ortopedyczne Kraków
w 30 minut – krok po kroku

  1

Pamiętaj, przyjdź do nas w obuwiu zamkniętym albo przynieś je ze sobą. Nie wykonujemy wkładek do sandałów i klapek.

  2

Na początku wizyty fizjoterapeuta specjalizujący się w robieniu wkładek ortopedycznych przeprowadzi z Tobą wywiad lekarski.

  3

Następnie przeprowadzone zostanie badanie komputerowe stóp. Zarówno w pozycji stojącej, jak i w trakcie chodu. Mamy do tego specjalne urządzenie, które zarejestruje każdy odcisk Twojej stopy.

  4

Wynik badania komputerowego zostanie z Tobą omówiony i porównany do wzorców.

  5

Kolejny krok to formowanie wkładek na ciepło. Wkładamy wkładki ortopedyczne do butów, a następnie nakładamy je na specjalnie do tego przeznaczone urządzenie. Po podgrzaniu wkładek do określonej temperatury zostaniesz poproszony o założenie butów i pochodzenie w nich 10 minut.

  6

W trakcie chodzenia zwróć uwagę na to, by każdy krok był pełny i dokładny, ale nie usztywniaj się. Chodzi o to, by wkładki odpowiednio uformowały się do Twoich stóp.

  7

Ostatni etap to wyposażenie wkładek ortopedycznych w dodatkowe elementy, których wymaga stopa, np. peloty w przypadku płaskostopia poprzecznego.

Zarejestruj się telefonicznie lub online
Wpadnij do nas po wkładki ortopedyczne
Kraków Kapelanka 13A II piętro

wkladki 3d z drukarki krakow

Wkładki ortopedyczne 3D Kraków

W Body Move wykonujemy również wkładki ortopedyczne 3d, wykonane na podstawie kompleksowej diagnozy stóp, w skład której wchodzą: badanie statyczne oraz dynamiczne, analiza chodu, oraz skan 3d. Na tej podstawie można stworzyć od zera w pełni dopasowane wkładki ortopedyczne 3d. To rewolucyjny krok w modelowaniu wkładek ortopedycznych. Dawniej wkładki 3d produkowano z włókna węglowego, były bardzo wytrzymałe, ale i niezwykle twarde, przez co niewygodne, często nie dało się w nich w ogóle chodzić. A żeby wkładki ortopedyczne działały musi się da ich używać, prawda? Muszą być w miarę wygodne, żeby można było w nich się poruszać, bez bólu. Wytwarzane przez nas wkładki ortopedyczne 3d powstają z przetestowanego medycznego kompozytu. Stopy danego człowieka są od siebie różne, mimo że są symetryczne. Przykładowo, w prawej stopie łuk podłużny jest bardziej obniżony niż w lewej, z kolei w lewej stopie jest większe płaskostopie poprzeczne niż w prawej, a dodatkowo pacjent cierpi na palce młotkowate. W takim wypadku konieczne jest w pełni spersonalizowane rozwiązanie. Wkładki ortopedyczne 3d można dowolnie modelować, tak by odpowiadały dopasowaniem zarówno prawej jak i lewej stopie. To rozwiązanie dla wymagających użytkowników, dostępne jest teraz dla każdego!

PAMIĘTAJ: KONIECZNIE PRZYJDŹ W PEŁNYM OBUWIU LUB WEŹ JE ZE SOBĄ. NIE WYKONUJEMY WKŁADEK DO SANDAŁÓW LUB KLAPEK.

Wkładki ortopedyczne 3D krok po kroku

  1

Na wizytę przyjdź w pełnym obuwiu, ewentualnie zabierz je ze sobą, najlepiej 2-3 pary. Pamiętaj: nie wykonujemy wkładek do sandałów i klapek.

  2

Wizyta w naszym gabinecie rozpoczyna się wywiadem medycznym, który przeprowadzi z Tobą specjalista.

  3

Później przeprowadzimy precyzyjne badanie komputerowe stóp. Zarówno statyczne jak i dynamiczne. Mamy do tego specjalną platformę, która pokazuje obraz stóp w czasie rzeczywistym i zapisuje go w pamięci.

  4

Następnie specjalista wykona dokładne odciski prawej i lewej stopy w poduszce powietrznej.

  5

Kolejny krok to zeskanowanie tych odcisków w technologi 3d. Powstaną modele stóp, które posłużą do zrobienia później wkładek ortopedycznych 3d.

  6

Przedostatni etap to dopasowanie rozmiaru wkładek do obuwia, dlatego warto mieć ze sobą min. 2 pary butów.

  7

Kompleksowe badanie wraz z wywiadem medycznym zostają przesłane do naszej pracowni wkładek 3d, gdzie w ciągu kilku dni przygotujemy Twoje idealnie dopasowane wkładki ortopedyczne.

wkladki-dla-dzieci

Wkładki ortopedyczne
dla dzieci Kraków, Kapelanka 13A

 

Wykonujemy również dla dzieci wkładki ortopedyczne Kraków, Kapelanka 13A. Pod tym adresem nas znajdziesz. Zadbanie o stopy dziecka jest o tyle istotne, że dzięki temu można uniknąć poważnych problemów, gdy dorośnie. Nasze wkładki termoplastyczne pozwalają nie tylko zahamować rozwój deformacji, ale i ją wycofać! Najczęściej wykonujemy wkładki dla dzieci z płaskostopiem, choć jest wiele schorzeń, które hamujemy i leczymy wkładkami ortopedycznymi. Najważniejsze jest, by każdorazowo dopasować wkładki ortopedyczne dla dziecka do aktualnego badania komputerowego. Korygowanie ich na bieżąco pozwoli osiągnąć najlepsze możliwe efekty terapeutyczne. Zapraszamy do naszej pracowni w Krakowie. Kolorowe wkładki ortopedyczne dla dzieci czekają na swoich nowych, małych właścicieli.

 

Oddział Kraków

Kapelanka 13A (II piętro)
30-347 Kraków

Pon-Pt 8:00 – 20:00, Sb 9:00 - 14:00
krakow@bodymove.pl

Zadzwoń teraz
Zapisz się online