Przejdź do głównej treści
Strona główna / Oferta / Wkładki ortopedyczne

Wkładki ortopedyczne Kraków

Interesują Cię wkładki ortopedyczne konkretnie pod Twoje stopy? Chcesz raz na zawsze pozbyć się bólu stóp, kostek i kolan? Toczysz nierówną walkę z haluksami, płaskostopiem podłużnym lub poprzecznym? A może doskwiera Ci ostroga piętowa lub zapalenie rozcięgna podeszwowego? Rozwiązaniem są indywidualne wkładki ortopedyczne Kraków, Kapelanka 13A,II piętro – to w tym miejscu modelujemy dla krakowian, ale nie tylko, wkładki termoplastyczne.

Wkładki ortopedyczne Kraków
Logotyp Google
4.9
na podstawie 133 opinii.
Zobacz opinie

Są to wkładki formowane na ciepło i dopasowane do stóp pacjenta na podstawie badania komputerowego stóp, statycznego i dynamicznego. Również tutaj, w naszej pracowni przeprowadzamy pełną diagnostykę stóp w tym badanie 3D, dzięki któremu możemy wykonać dla Ciebie w pełni indywidualne wkładki ortopedyczne 3D.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00-15:00 mamy promocję na wkładki ortopedyczne 3D i wkładki termoplastyczne Body Move. W tych godzinach nasze wkładki są do kupienia 50 zł taniej za jedną parę. Promocja na hasło: „lubię Body Move”. Konieczna wcześniejsza rezerwacja terminu wizyty.

W Body Move o stopach wiemy wszystko, ponieważ od ponad 15 lat działamy w tej branży. Każdego miesiąca wykonujemy około 300 par idealnie dopasowanych wkładek ortopedycznych. Po polskich ulicach chodzą w nich już tysiące osób. Trenują w nich i grają zawodowi sportowcy m.in. biegacze, piłkarze i koszykarze. Wiemy jak wykonać wkładki ortopedyczne, by chodzenie i bieganie stało się dla Ciebie przyjemnością.

Zapomnij o bólu, zainwestuj w komfort. I wiesz co jest w tym najlepsze? Że możemy Ci zrobić wkładki termoplastyczne na poczekaniu, w ciągu zaledwie 30 minut. Wolisz wkładki ortopedyczne w technologii 3D? Nie ma problemu, umów się na badanie, a wkładki 3D wyślemy Ci do wskazanego przez Ciebie paczkomatu lub odbierzesz je w naszej placówce, w ciągu 15-25 dni roboczych od wizyty diagnostycznej. To jak? Gotowy na duży krok w kierunku zdrowia?

Indywidualnie modelowane
wkładki ortopedyczne
wskazania

Nasze wkładki ortopedyczne zapewniając stopom właściwą biomechanikę i poprawiając komfort poruszania się polecane są osobom cierpiącym przede wszystkim na takie schorzenia jak:

 • ostroga piętowa dolna
 • ostroga piętowa górna
 • pięta Haglunda
 • zapalenie ścięgna Achillesa
 • płaskostopie podłużne
 • płaskostopie poprzeczne
 • haluksy
 • Nerwiak Mortona
 • sztywniejący paluch
 • ból biodra
 • zespół wrażliwej stopy
 • złamanie zmęczeniowe
 • zespół mięśnia piszczelowego przedniego
 • „kolano skoczka”
wkładki ortopedyczne w krakowie

Nasze wkładki ortopedyczne pozwalają również efektywnie wyrównać różnice w długości kończyn! Jest to niezwykle istotna zaleta dla pracy kolan, bioder i kręgosłupa. Mieszkasz w Krakowie i właśnie z tym masz problem? Wpadnij do Body Move po indywidualne wkładki.

WAŻNE: JEŻELI WYSTĘPUJE U CIEBIE PROBLEM Z KRÓTSZĄ KOŃCZYNĄ TO PRZED WIZYTĄ U NAS KONIECZNIE WYKONAJ BADANIE RTG POSTURALNE. BEZ NIEGO NIE MA MOŻLIWOŚCI ZROBIENIA PRAWIDŁOWO WYRÓWNUJĄCYCH WKŁADEK ORTOPEDYCZNYCH

PAMIĘTAJ: PRZYJDŹ DO NAS W PEŁNYM OBUWIU ALBO ZABIERZ JE ZE SOBĄ. NIE WYKONUJEMY WKŁADEK DO SANDAŁÓW, JAPONEK, ANI KLAPEK.

Zwykłe wkładki do butów szkodzą!

Czy wiedziałeś, że zdecydowana większość nabytych deformacji stóp wynika z chodzenia w nieprawidłowo dobranym obuwiu? Fabryczne wkładki, które znajdziesz w butach są niebezpieczne dla Twoich stóp, czy kolan, jak również dla samego kręgosłupa! Nawet wkładki w butach sportowych pozostawiają wiele do życzenia. Są albo zupełnie płaskie albo źle wyprofilowane, a przecież każdy człowiek jest inny i ma inne stopy. Co więcej, prawa stopa różni się od lewej. Dlatego tak skuteczne są indywidualne wkładki ortopedyczne Kraków, Kapelanka 13A, II piętro – to tu mieści się nasza pracownia. Zobacz, ile korzyści niesie za sobą posiadanie idealnie dopasowanych wkładek ortopedycznych – jest ich co najmniej 9.

9 powodów, dla których warto mieć indywidualne wkładki ortopedyczne

 • Skutecznie hamują proces deformacji stóp przy takich schorzeniach jak haluksy, płaskostopie poprzeczne, płaskostopie podłużne
 • Wyraźnie zmniejszają dolegliwości bólowe związane z deformacjami i schorzeniami stóp
 • Poprawiają komfort chodzenia, biegania, skakania
 • Są wygodne do tego stopnia, że podczas chodzenia w ogóle nie czuć, że są w butach
 • Są hypoalergiczne i higieniczne – wystarczy je raz na kilka tygodni przetrzeć mokrą szmatką i pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej
 • Świetnie stabilizują stopy, gwarantując optymalne rozłożenie nacisków na podłoże
 • Doskonale izolują od zimna podczas mrozów, a w lecie zapobiegają odparzeniu stóp i odciskom
 • Minimalizują ryzyko urazów stóp, stawów skokowych i kolan
 • Chronią stopy, kostki i kolana przed codziennymi przeciążeniami
Logotyp Google
4.9
na podstawie 133 opinii.
Zobacz opinie
Daj sobie pomóc!
Umów się na wizytę w Body Move

Wkładki ortopedyczne Kraków w 30 minut – krok po kroku

 1. Pamiętaj, przyjdź do nas w obuwiu zamkniętym albo przynieś je ze sobą. Nie wykonujemy wkładek do sandałów i klapek.
 2. Na początku wizyty fizjoterapeuta specjalizujący się w robieniu wkładek ortopedycznych przeprowadzi z Tobą wywiad lekarski.
 3. Następnie przeprowadzone zostanie badanie komputerowe stóp. Zarówno w pozycji stojącej, jak i w trakcie chodu. Mamy do tego specjalne urządzenie, które zarejestruje każdy odcisk Twojej stopy.
 4. Wynik badania komputerowego zostanie z Tobą omówiony i porównany do wzorców.
 5. Kolejny krok to formowanie wkładek na ciepło. Wkładamy wkładki ortopedyczne do butów, a następnie nakładamy je na specjalnie do tego przeznaczone urządzenie. Po podgrzaniu wkładek do określonej temperatury zostaniesz poproszony o założenie butów i pochodzenie w nich 10 minut.
 6. W trakcie chodzenia zwróć uwagę na to, by każdy krok był pełny i dokładny, ale nie usztywniaj się. Chodzi o to, by wkładki odpowiednio uformowały się do Twoich stóp.
 7. Ostatni etap to wyposażenie wkładek ortopedycznych w dodatkowe elementy, których wymaga stopa, np. peloty w przypadku płaskostopia poprzecznego.
wkladki 3d w krakowie

Wkładki ortopedyczne 3D Kraków

W Body Move wykonujemy również wkładki ortopedyczne 3d, wykonane na podstawie kompleksowej diagnozy stóp, w skład której wchodzą: badanie statyczne oraz dynamiczne, analiza chodu, oraz skan 3d. Na tej podstawie można stworzyć od zera w pełni dopasowane wkładki ortopedyczne 3d. To rewolucyjny krok w modelowaniu wkładek ortopedycznych. Dawniej wkładki 3d produkowano z włókna węglowego, były bardzo wytrzymałe, ale i niezwykle twarde, przez co niewygodne, często nie dało się w nich w ogóle chodzić. A żeby wkładki ortopedyczne działały musi się da ich używać, prawda? Muszą być w miarę wygodne, żeby można było w nich się poruszać, bez bólu. Wytwarzane przez nas wkładki ortopedyczne 3d powstają z przetestowanego medycznego kompozytu. Stopy danego człowieka są od siebie różne, mimo że są symetryczne. Przykładowo, w prawej stopie łuk podłużny jest bardziej obniżony niż w lewej, z kolei w lewej stopie jest większe płaskostopie poprzeczne niż w prawej, a dodatkowo pacjent cierpi na palce młotkowate. W takim wypadku konieczne jest w pełni spersonalizowane rozwiązanie. Wkładki ortopedyczne 3d można dowolnie modelować, tak by odpowiadały dopasowaniem zarówno prawej jak i lewej stopie. To rozwiązanie dla wymagających użytkowników, dostępne jest teraz dla każdego!

Wkładki ortopedyczne 3D krok po kroku

 1. Na wizytę przyjdź w pełnym obuwiu, ewentualnie zabierz je ze sobą, najlepiej 2-3 pary. Pamiętaj: nie wykonujemy wkładek do sandałów i klapek.
 2. Wizyta w naszym gabinecie rozpoczyna się wywiadem medycznym, który przeprowadzi z Tobą specjalista.
 3. Później przeprowadzimy precyzyjne badanie komputerowe stóp. Zarówno statyczne jak i dynamiczne. Mamy do tego specjalną platformę, która pokazuje obraz stóp w czasie rzeczywistym i zapisuje go w pamięci.
 4. Następnie specjalista wykona dokładne odciski prawej i lewej stopy w poduszce powietrznej.
 5. Kolejny krok to zeskanowanie tych odcisków w technologi 3d. Powstaną modele stóp, które posłużą do zrobienia później wkładek ortopedycznych 3d.
 6. Przedostatni etap to dopasowanie rozmiaru wkładek do obuwia, dlatego warto mieć ze sobą min. 2 pary butów.
 7. Kompleksowe badanie wraz z wywiadem medycznym zostają przesłane do naszej pracowni wkładek 3d, gdzie w ciągu kilku dni przygotujemy Twoje idealnie dopasowane wkładki ortopedyczne.
wkładki supinujące dla dzieci

Wkładki ortopedyczne dla dzieci Kraków, Kapelanka 13A

Wykonujemy również dla dzieci wkładki ortopedyczne Kraków, Kapelanka 13A. Pod tym adresem nas znajdziesz. Zadbanie o stopy dziecka jest o tyle istotne, że dzięki temu można uniknąć poważnych problemów, gdy dorośnie. Nasze wkładki termoplastyczne pozwalają nie tylko zahamować rozwój deformacji, ale i ją wycofać! Najczęściej wykonujemy wkładki dla dzieci z płaskostopiem, choć jest wiele schorzeń, które hamujemy i leczymy wkładkami ortopedycznymi. Najważniejsze jest, by każdorazowo dopasować wkładki ortopedyczne dla dziecka do aktualnego badania komputerowego. Korygowanie ich na bieżąco pozwoli osiągnąć najlepsze możliwe efekty terapeutyczne. Zapraszamy do naszej pracowni w Krakowie. Kolorowe wkładki ortopedyczne dla dzieci czekają na swoich nowych, małych właścicieli.

Warto przeczytać
Informacje: Wkładki ortopedyczne
Skontaktuj się z nami
Daj sobie pomóc już dzisiaj! Umów się na wizytę w BodyMove!
4.9
Średnia ocen w naszym Centrum Medycznym
Mapa dojazdu
Jak dojechać do BodyMove
Adres naszego Centrum
ul. Kapelanka 13A (II piętro)
30-347 Kraków
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 20:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Logotyp Google
4.9
na podstawie 133 opinii.
Zobacz opinie