Przejdź do głównej treści
Strona główna / Oferta / Podologia

Podolog Kraków

Masz problem ze stopami? Potrzebny Ci dobry podolog, który nie tylko posiada wieloletnie doświadczenie, ale też taki, który stale się rozwija i korzysta z nowoczesnych metod poprawiających skuteczność terapii. Taki specjalista przyjmuje w Body Move Kraków Podolog Izabela Horodyska-Madej. Zapisz sobie to nazwisko i nie szukaj już dalej ponieważ nie ma takiej potrzeby.

podolog
Logotyp Google
4.9
na podstawie 133 opinii.
Zobacz opinie
Jak możemy Ci pomóc?
Zobacz zakres współpracy z dziedziny: Podologia

Specjalistyczny sprzęt i najwyższej jakości kosmetyki stosowane do zabiegów sprawiają, że stopy naszych pacjentów odzyskują zdrowie i naturalny wygląd. Pamiętaj, jeżeli stopy swędzą, pieką, łuszczą się, powstają na nich odciski lub na paznokciach pojawiają się niepokojące zmiany, to nie odwlekaj wizyty u specjalisty. Jeżeli mieszkasz w Krakowie podologa znajdziesz przy ul. Kapelanka 13A, w centrum medycznym Body Move. Stopy są fundamentem naszego ciała, a ich zdrowie i dobre samopoczucie wpływają na jakość naszego życia. Sprawdź, jakie korzyści może przynieść profesjonalna opieka nad stopami i dlaczego warto zainwestować w regularne wizyty u podologa?

Podolog to ekspert w dziedzinie stóp

Podolog to wykwalifikowany specjalista, który zajmuje się diagnostyką, profilaktyką i leczeniem schorzeń stóp oraz paznokci. To osoba, która zajmuje się zarówno problemami dermatologicznymi, jak i ortopedycznymi związanymi z układem kostnym stóp. Może zlecić dodatkowe badania mykologiczne, by określić np. kierunek leczenia grzybicy. Może również zasugerować wykonanie indywidualnych wkładek ortopedycznych, gdy podejrzewa, że za nawracające odciski odpowiada nieprawidłowy rozkład nacisków w stopach na podłoże. Oczywiste jest więc, że rola podologa nie ogranicza się jedynie do zabiegów podologicznych, jak pedicure medyczny, czy opracowanie paznokcia. To holistyczne podejście do tematu stóp, znalezienie przyczyny problemu i ostateczne rozwiązanie go. W Body Move Kraków podolog otoczy Twoje stopy troską i czułością na jaką zasługują. Przyznaj, że jesteś im to winny, choćby za to, że każdego dnia, od wielu lat służą Ci w chodzenia, bieganiu itd.

usuwanie odcisków na stopach

Profesjonalna opieka nad stopami

Obecnie, już w każdym większym mieście bez problemu znajdziesz specjalistę, wykonującego zabiegi podologiczne. Bez względu na to, czy jest to blisko stutysięczna Legnica, czy niemal milionowy Kraków podologa znajdziesz bez trudu. Taka jest prawda. Chodzi o to, żeby trafić na odpowiedniego człowieka, dla którego nie będziesz tylko kolejnym klientem. Kogoś, dla kogo będziesz przede wszystkim człowiekiem, który przyszedł po pomoc. Jesteśmy przekonani, że przyjmująca w Body Move Kraków podolog spełni Twoje oczekiwania względem nie tylko wysokich umiejętności, ale również empatii. To ważne, ponieważ podolog to specjalista, do którego regularnie się wraca. Systematyczne wizyty u podologa pomogą w zapobieganiu powstawania bolesnych odcisków, wrastających paznokci, odczynów alergicznych oraz wielu innym schorzeniom, które mogą dotknąć stopy. Niezależnie od tego, czy borykasz się z grzybicą paznokci, bolesnymi odciskami czy onycholizą, dobry podolog na pewno Ci pomoże. Sprawdź, co leczymy na co dzień w naszym gabinecie podologicznym w Krakowie, przy ul. Kapelanka 13A.

Wrastające paznokcie leczenie Kraków

Wrastające paznokcie to nie tylko problem estetyczny, ale i przede wszystkim poważny problem zdrowotny. Dlaczego napisaliśmy, że jest to problem poważny? Ano dlatego, że gdy wrastający paznokieć powoduje ból podczas chodzenia to taki człowiek zaczyna inaczej chodzić, nieprawidłowo. Biomechanicznie obciąża inne części stopy niż powinien. Co za tym idzie inaczej pracuje nie tylko stopa, ale i staw skokowy i kolanowy, a nierzadko też biodro. To tylko kwestia czasu jak pojawią się w tych miejscach dolegliwości bólowe. Niekiedy może to być również stan zapalny jako konsekwencja nawarstwiających się mikrourazów wynikających ze złego chodzenia. Widzisz teraz, ile z takiego drobiazgu jak paznokieć, który źle rośnie może być problemów? A to przecież nie wszystko.

Wrastające paznokcie drażnią okoliczne tkanki na początku objawiając się bólem, obrzękiem i miejscowym stanem zapalnym. W kolejnym stadium pojawia się ziarnina, jest to żywoczerwona tkanka, krwawiąca przy dotyku. Dla trzeciego etapu wrastającego paznokcia charakterystyczna jest z kolei obecność ropy i przerodzenie się miejscowego stanu zapalnego w infekcję. Pamiętaj, jeżeli masz problem z wrastającym paznokciem umów wizytę u podologa. Specjalista sterylnymi narzędziami opracuje paznokieć, zrobi opatrunek i zaleci konieczne leczenie. Nigdy nie rób tego na własną rękę w domu, ponieważ możesz pogorszyć sprawę. Dobrze opracowany wrastający paznokieć i prawidłowo założona klamra są w stanie z miejsca zminimalizować dolegliwości bólowe i przywrócić komfort poruszania się. Mało tego, obecnie nie stanowi problemu zrekonstruowanie paznokcia tak, by mimo leczenia wyglądał on estetycznie. Oddaj się w dobre ręce naszej pani podolog w Krakowie przy ul. Kapelanka 13A. My zajmiemy się resztą!

Wrastający paznokieć

Skuteczne leczenie grzybicy stóp i paznokci w Krakowie

Potrzebne skuteczne leczenie grzybicy stóp i paznokci w Krakowie? Nie ma problemu! Zapraszamy do Body Move, gdzie zdiagnozujemy rodzaj grzybów, które zaatakowały Twoje stopy i wybierzemy właściwe dla Twojego przypadku leczenie. Jeżeli mamy do czynienia z grzybicą stóp i paznokci leczenie „w ciemno” nie ma sensu, bo przeważnie kończy się niepowodzeniem, a sam pacjent przede wszystkim traci swój cenny czas. By leczenie grzybicy stóp i paznokci miało od początku sens, każdemu pacjentowi zalecamy wykonanie badania mykologicznego. Ono da klarowną odpowiedź na pytanie: z jakim rodzajem grzyba będzie walczyć? Do wyniku badania mykologicznego układamy leczenie. Taki schemat działania sprawdza się naszemu podologowi. Leczenie grzybicy „na własną rękę” może się udać, a może nie. Zależy od tego, czy dobrany „na oko” preparat zadziała na grzyby, które zaatakowały stopy. Niestety liczba gatunków grzybów powodujących grzybicę stóp i paznokci jest ogromna. Niestety nie wszystkie maści lub kremy działają, a niektóre działają tylko przez jakiś czas.

Jeżeli spostrzeżesz na swoich paznokciach żółte przebarwienia, które zmienią swoją barwę na brązową to koniecznie wybierze się po pomoc, do podologa. Nie leczona grzybica sprawi, że płytka paznokcia zaatakowanego przez grzyby będzie się pogrubiać i rozwarstwiać, a samodzielne obcinanie paznokci stanie się bardzo trudnym zadaniem. Ostatnim etapem grzybicy, która zaatakowała paznokieć jest odklejenie się paznokcia od podłoża i odpadanie. Istnieje obecnie wiele nowoczesnych sposobów leczenia grzybicy stóp i paznokci. Są to sposoby skuteczne, które dają relatywnie szybkie rezultaty. Oczywiście biorąc pod uwagę powolne tempo w jakim rosną same paznokcie u stóp. Jeżeli masz problem z grzybicą stóp i paznokci po prostu umów się pod wskazany adres do naszego podologa Kraków, Kapelanka 13A.

klamra-na-wrastajacy-paznokiec-Krakow

Polecane przez wielu w Krakowie usuwanie odcisków, modzeli, nagniotków

Nasza pani podolog cieszy się opinią nie tylko osoby wykwalifikowanej i empatycznej. Jest również delikatna w swojej codziennej pracy. To doskonała wiadomość, dla wszystkich tych, którzy boją się bólu podczas zabiegów podologicznych. Nie możemy obiecać, że zawsze usuwanie odcisków, modzeli i nagniotków będzie zupełnie bezbolesne. Na pewno możemy jednak zapewnić, że pani Iza zawsze obchodzi się ze stopami pacjentów z należytą troską. Umów się na wizytę, zasiądź wygodnie w fotelu, a później już tylko ciesz się faktem, że Twoje stopy odzyskują zdrowy wygląd. Warto o nie zadbać, nie tylko dlatego, że służą nam każdego dnia. Warto też dlatego, że bez kompleksów będzie się można pokazać boso na basenie, czy na plaży. Zadbane stopy nie tylko wyglądają atrakcyjnie, ale także przyczyniają się do ogólnego komfortu i samopoczucia.

Pamiętaj, że podolog może pomóc w pielęgnacji stóp i paznokci, usuwaniu odcisków czy likwidacji innych estetycznych problemów, jak na przykład pękające pięty, czy onycholiza. Nie lekceważ problemów ze stopami, zapisz się na wizytę do specjalisty na pedicure leczniczy. Przyjmująca w Body Move Kraków podolog korzysta na co dzień z precyzyjnych narzędzi i sprzętu medycznego oraz stosuje nowoczesne metody leczenia. Dzięki temu terapia jest bardziej efektywna i mniej inwazyjna. Pacjenci mogą liczyć na skuteczne rozwiązania oraz szybszy powrót do zdrowia. To inwestycja nie tylko w zdrowie stóp i komfort, ale w ogólną jakość życia. Profesjonalna opieka nad stopami może pomóc w uniknięciu wielu dolegliwości i schorzeń, które mogą wpłynąć na naszą codzienną aktywność. Dlatego warto regularnie odwiedzać podologa, dbając o zdrowie swoich stóp i ciesząc się pełnym komfortem życia.

PODOLOG KRAKÓW KAPELANKA 13A DOSTĘPNY OD STYCZNIA 2024 r.

Warto przeczytać
Informacje: Podologia
Skontaktuj się z nami
Daj sobie pomóc już dzisiaj! Umów się na wizytę w BodyMove!
4.9
Średnia ocen w naszym Centrum Medycznym
Mapa dojazdu
Jak dojechać do BodyMove
Adres naszego Centrum
ul. Kapelanka 13A (II piętro)
30-347 Kraków
Godziny otwarcia
Poniedziałek - Piątek: 08:00 - 20:00
Sobota: 09:00 - 14:00
Logotyp Google
4.9
na podstawie 133 opinii.
Zobacz opinie