Wkładki ortopedyczne Kraków

Interesują Cię wkładki ortopedyczne konkretnie pod Twoje stopy? Chcesz raz na zawsze pozbyć się bólu stóp, kostek i kolan? Toczysz nierówną walkę z haluksami, płaskostopiem podłużnym lub poprzecznym? A może doskwiera Ci ostroga piętowa lub zapalenie rozcięgna podeszwowego? Rozwiązaniem są indywidualne wkładki ortopedyczne Kraków, Krowoderska 46/10 – to w tym miejscu modelujemy wkładki renomowanej firmy Formthotics. Są to wkładki termoplastyczne, czyli formowane na ciepło i dopasowane do stóp pacjenta na podstawie badania komputerowego stóp.

W Body Move o stopach wiemy wszystko, ponieważ od ponad 12 lat działamy w tej branży. Każdego miesiąca wykonujemy około 300 par idealnie dopasowanych wkładek ortopedycznych. Po polskich ulicach chodzą w nich już tysiące osób. Trenują w nich i grają zawodowi sportowcy m.in. biegacze, piłkarze i koszykarze. Wiemy jak wykonać wkładki ortopedyczne, by chodzenie i bieganie stało się dla Ciebie przyjemnością.

Zapomnij o bólu, zainwestuj w komfort. I wiesz co jest w tym najlepsze? Że zrobimy Ci wkładki ortopedyczne na poczekaniu, w ciągu zaledwie 30 minut. To jak? Gotowy na duży krok w kierunku zdrowia?

12 lat w branży

300 par wkładek miesięcznie

30 minut na jedną parę

bole-stop
wkladki-ortopedyczne-krakow

Przekonaj się o działaniu
wkładek ortopedycznych Formthotics! 

Wkładki ortopedyczne
Formthotics – wskazania

Nasze wkładki ortopedyczne zapewniając stopom właściwą biomechanikę i poprawiając komfort poruszania się polecane są osobom cierpiącym przede wszystkim na takie schorzenia jak:
N
ostroga piętowa dolna
N
ostroga piętowa górna
N
pięta Haglunda
N
zapalenie ścięgna Achillesa
N
płaskostopie podłużne
N
płaskostopie poprzeczne
N
haluksy
N
Nerwiak Mortona
N
sztywniejący paluch
N
ból biodra
N
zespół wrażliwej stopy
N
złamanie zmęczeniowe
N
zespół mięśnia piszczelowego przedniego
N
„kolano skoczka”
Nasze wkładki ortopedyczne pozwalają również efektywnie wyrównać różnice w długości kończyn! Jest to niezwykle istotna zaleta dla pracy kolan, bioder i kręgosłupa. Mieszkasz w Krakowie i właśnie z tym masz problem? Wpadnij do Body Move po indywidualne wkładki.

WAŻNE: PRZYJDŹ DO NAS W PEŁNYM OBUWIU ALBO ZABIERZ JE ZE SOBĄ. NIE WYKONUJEMY WKŁADEK DO SANDAŁÓW, JAPONEK, ANI KLAPEK.

wkladki-ortopedyczne-wskazania
wkladki-fabryczne-do-butow

Zwykłe wkładki do butów szkodzą!

Czy wiedziałeś, że zdecydowana większość nabytych deformacji stóp wynika z chodzenia w nieprawidłowo dobranym obuwiu? Fabryczne wkładki, które znajdziesz w butach są niebezpieczne dla Twoich stóp, czy kolan, jak również dla samego kręgosłupa! Nawet wkładki w butach sportowych pozostawiają wiele do życzenia. Są albo zupełnie płaskie albo źle wyprofilowane, a przecież każdy człowiek jest inny i ma inne stopy. Co więcej, prawa stopa różni się od lewej. Dlatego tak skuteczne są indywidualne wkładki ortopedyczne Kraków, Krowoderska 46 (wejście od ul. Szlak) – to tu mieści się nasza pracownia. Zobacz, ile korzyści niesie za sobą posiadanie idealnie dopasowanych wkładek Formthotics – jest ich co najmniej 10

10 powodów, dla których warto mieć indywidualne
wkładki ortopedyczne Formthotics

Skutecznie hamują proces deformacji stóp przy takich schorzeniach jak haluksy, płaskostopie poprzeczne, płaskostopie podłużne
Wyraźnie zmniejszają dolegliwości bólowe związane z deformacjami i schorzeniami stóp
Poprawiają komfort chodzenia, biegania, skakania
Są cienkie i lekkie – ważą zaledwie 18 g. Podczas chodzenia w ogóle nie czuć, że są w butach
Są hypoalergiczne i higieniczne – wystarczy je raz na kilka tygodni przetrzeć mokrą szmatką i pozostawić do wyschnięcia w temperaturze pokojowej
Świetnie stabilizują stopy, gwarantując optymalne rozłożenie nacisków na podłoże
Doskonale izolują od zimna podczas mrozów, a w lecie zapobiegają odparzeniu stóp i odciskom
Minimalizują ryzyko urazów stóp, stawów skokowych i kolan
Chronią stopy, kostki i kolana przed codziennymi przeciążeniami
Wkładki ortopedyczne można serwisować – wystarczy raz na pół roku przynieść je do nas, gdzie wymienione zostaną najbardziej zużyte elementy. Ponownie dopasujemy je do aktualnego stanu stóp na podstawie aktualnego badania komputerowego

Skontaktuj się już teraz! Zrób wkładki ortopedyczne Kraków Krowoderska 46 (wejście od ul. Szlak)

Wkładki ortopedyczne Kraków
w 30 minut – krok po kroku

1
Pamiętaj, przyjdź do nas w obuwiu zamkniętym albo przynieś je ze sobą. Nie wykonujemy wkładek do sandałów i klapek.
2
Na początku wizyty fizjoterapeuta specjalizujący się w robieniu wkładek ortopedycznych przeprowadzi z Tobą wywiad lekarski.
3
Następnie przeprowadzone zostanie badanie komputerowe stóp. Zarówno w pozycji stojącej, jak i w trakcie chodu. Mamy do tego specjalne urządzenie, które zarejestruje każdy odcisk Twojej stopy.
4
Wynik badania komputerowego zostanie z Tobą omówiony i porównany do wzorców.
5
Kolejny krok to formowanie wkładek na ciepło. Wkładamy wkładki ortopedyczne Formthotics do butów, a następnie nakładamy je na specjalnie do tego przeznaczone urządzenie. Po podgrzaniu wkładek do określonej temperatury zostaniesz poproszony o założenie butów i pochodzenie w nich 10 minut.
6
W trakcie chodzenia zwróć uwagę na to, by każdy krok był pełny i dokładny, ale nie usztywniaj się. Chodzi o to, by wkładki odpowiednio uformowały się do Twoich stóp.
7
Ostatni etap to wyposażenie wkładek ortopedycznych w dodatkowe elementy, których wymaga stopa, np. peloty w przypadku płaskostopia poprzecznego.
wkladki-dla-dzieci

Wkładki ortopedyczne
dla dzieci Kraków, Krowoderska 46 (wejście od ul. Szlak)

 

Wykonujemy również dla dzieci wkładki ortopedyczne Kraków, Krowoderska 46 (wejście od ul. Szlak). Pod tym adresem nas znajdziesz. Zadbanie o stopy dziecka jest o tyle istotne, że dzięki temu można uniknąć poważnych problemów, gdy dorośnie. Nasze wkładki termoplastyczne pozwalają nie tylko zahamować rozwój deformacji, ale i ją wycofać! Najczęściej wykonujemy wkładki dla dzieci z płaskostopiem, choć jest wiele schorzeń, które hamujemy i leczymy wkładkami ortopedycznymi. Najważniejsze jest, by każdorazowo dopasować wkładki ortopedyczne dla dziecka do aktualnego badania komputerowego. Korygowanie ich na bieżąco pozwoli osiągnąć najlepsze możliwe efekty terapeutyczne. Zapraszamy do naszej pracowni w Krakowie. Kolorowe wkładki ortopedyczne dla dzieci czekają na swoich nowych, małych właścicieli.

PAMIĘTAJ: KONIECZNIE PRZYJDŹ W PEŁNYM OBUWIU LUB WEŹ JE ZE SOBĄ. NIE WYKONUJEMY WKŁADEK DO SANDAŁÓW LUB KLAPEK.

Oddział Kraków

Krowoderska 46, wejście od ul. Szlak (narożna kamienica, dawniej ul.Szlak 12)
Pon-Pt 8:00 – 20:00, Sb 9:00 - 14:00
[email protected]

Umów wizytę Zadzwoń

Pin It on Pinterest

Share This